سازمان مهاجرتی دکتر پرگل ریاضیات

سازمان مهاجرتی دکتر پرگل ریاضیات آماده ارائه بهترین و اصولی ترین روش مهاجرت بر اساس قوانین کشور کانادا به ایرانیان عزیز می باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید 

دكتر پرگل رياضيات فارغ التحصيل رشته ي Immigration and Citizenship Law (حقوق مهاجرت و شهروندي كانادا ) از دانشگاه كوئينز داراي مدرك (RCIC-IRB)، عضو سازمان قانون گذاري وكلاي مهاجرت به كانادا(CICC) با شماره عضويت R713260 و هم چنين انجمن مشاوران حرفه‌ای مهاجرت کانادا (CAPIC) تمامی خدمات مهاجرتی را ارایه میکند.

 دكتر پرگل رياضيات با بيش از ٥ سال سابقه ي فعاليت در زمينه ي مهاجرت به كانادا است. همه مشاوره های قابل ارایه و امور مهاجرتی ارایه شده در این شرکت در چهارچوب قوانین اداره مهاجرت کانادا و همچنین در چهارچوب قوانین ایران قرار دارد. این شرکت در کشور کانادا به ثبت رسیده است و دفتر رسمی آن نیز در شهر ونكوور قرار دارد.

دريافت مشاوره ي تخصصي و صحيح در انتخاب برنامه ي مهاجرتي مناسب متقاضي را مي توان اولين قدم در فرآيند پر پيچ و خم مهاجرت دانست. به همین دلایل، انتخاب صحیح شرکت مهاجرتی و تیم متخصص و با تجربه که زیر نظر وکیل و مشاور رسمی مهاجرت فعالیت دارند. امری بسیار مهم در جهت حفاظت از منافع مادی و معنوی متقاضی مهاجرت و خانواده وی می باشد.

 

خرید کنید بعدا پرداخت کنید
قیمت *
نرخ بهره *
دوره (ماه)
پرداخت پایین
$
پرداخت ماهانه -
کل پرداخت سود -
مجموع پرداخت ها -
شناسه: 10802
منتشر شده : 26 اردیبهشت 1401
بازدید : 0
تورنتو - کانادا
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

Khodemoun.com راهنمای مشاغل ایرانیان کانادا

خودمون، راهنمای بهترین مشاغل و کسب و کارهای ایرانیان مقیم کاناداست. در سرتاسر کانادا بیش از ۳۰۰ هزار ایرانی زندگی میکنند که صاحب ده ها هزار کسب و کار در زمینه های مختلف هستند. وب سایت خودمون حلقه واسط این کسب و کارهاست و هم برای افرادی که تازه به کانادا نقل مکان کرده اند و هم برای قدیمی تر های کانادا فرصت شناخت بهتر و بیشتر این کسب و کارها را فراهم کرده تا به رشد و اعتلای این جامعه فرهیخته کمک کند.

در صورتی که شما هم کسب و کاری دارید و ارایه خدمات میکنید به راحتی میتوانید اطلاعات کسب و کار خود را در خودمون ثبت کنید .

کلیه حقوق این قالب متعلق به Wholesalehall میباشد